Recomandăm
1.315 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 1.315 RON
- 19.03.2026 - 1.315 RON
- 13.02.2026 - 1.415 RON
- 09.02.2026 - 1.416 RON
- 05.02.2026 - 1.418 RON
- 23.01.2026 - 1.419 RON
- 16.01.2026 - 1.420 RON
- 12.01.2026 - 1.421 RON
- 05.12.2025 - 1.342,15 RON
- 01.11.2025 - 1.342 RON
- 31.10.2025 - 1.342,15 RON
- 28.10.2025 - 1.579 RON
- 25.10.2025 - 1.357,94 RON
- 23.10.2025 - 1.579 RON
- 19.01.2025 - 1.222 RON
- 21.11.2024 - 1.180,6 RON
Descrierea produsului
Scaune de bar roz-deschis 2 buc. (înălțime șezut 65 cm) Rush – Marckeric
Dimensiuni
| Lăţime: | 56 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 53 cm |
| Înălţime: | 99 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Produs în | CN |
| Tip | Tapițat |
| Număr piese | 2 buc. |
| Înălțime spătar | 23 cm |
| Lățime șezut | 43 cm |
| Adâncime șezut | 43 cm |
| Înălțime șezut | 65 cm |
| Înălțime picior | 21 cm |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Greutate | 5.5 kg |
| Înălțime | 99 cm |
| Lățime | 56 cm |
| Caracteristici | Nu poate fi stivuit |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Umplutură | Spumă (PUR) |
| Seria | Rush |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Metal |
| Material structură | Metal |
| Material șezut | Placaj |
| Material | Capitonat/metal |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Martindale | 60000 martindale |
| Denumire tapițerie | Curio 60 |
| Material tapițerie | Material textil |
| Culoare | Roz deschis |
| Producător | Marckeric |
Recenzii
5.01 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Scaunele de bar sunt foarte confortabile. Husa de sus poate fi îndepărtată și spălată.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

221,82 RON
Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

365,49 RON
Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată




















