






Dimensiuni 101-200×201-300 cm
MATERIAL 100% Poliester CULOARE Gri Albastru DIMENSIUNE Lățime: 140 cm Înălțime: 250 cm Diametrul inelului: 4 cm DETALII Țesătură de catifea Temperatura de spălare recomandată: 30 °C A nu se folosi înălbitor Nu uscați chimic A nu se usca în uscător
| Lăţime: | 101-200 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 201-300 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Poliester |
| Motiv | Unicolor |
| Culoare | Gri |
| Agatat | Inele metalice |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 °C |
| Greutate | 0,72 kg |
| Latime | 101 - 200 cm |
| Lungime | 201 - 300 cm |
| Model | Monocrom |
| Dimensiune | 140 x 250 cm |
| Locatie | Pentru interior |
| Sistem de agatare | Rejansa, Inele metalice |
| La metru | In numerar |
| Transmiterea luminii | Opacizant |

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc

Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc