Recomandăm
Comodă TV neagră cu aspect de lemn de stejar 48x160 cm Siena – Unique Furniture
Dimensiuni 48×160×45 cm
3.305,65 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 3.305,65 RON
- 19.04.2026 - 3.305,65 RON
- 10.03.2026 - 3.419 RON
- 20.02.2026 - 3.229,15 RON
- 16.02.2026 - 3.799 RON
- 14.02.2026 - 3.229,15 RON
- 12.02.2026 - 3.799 RON
- 16.01.2026 - 3.229 RON
- 10.01.2026 - 3.448 RON
- 05.12.2025 - 3.229,15 RON
- 01.11.2025 - 3.229 RON
- 31.10.2025 - 3.229,15 RON
- 28.10.2025 - 3.799 RON
- 25.10.2025 - 3.267,14 RON
- 23.10.2025 - 3.799 RON
- 28.01.2025 - 3.839 RON
- 24.01.2025 - 3.263 RON
- 21.01.2025 - 3.839 RON
- 17.01.2025 - 3.378 RON
- 08.01.2025 - 3.839 RON
Descrierea produsului
Comodă TV neagră cu aspect de lemn de stejar 48x160 cm Siena – Unique Furniture
Dimensiuni
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 45 cm |
| Înălţime: | 48 cm |
Specificații
| Tip | Cu picioare |
|---|---|
| Stil | Modern, Scandinav |
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Material | PAL |
| Culoare | Negru |
| Produs în | CN |
| Înălțime picior | 23 cm |
| Capacitate de încărcare | 65 kg |
| Greutate | 33.5 kg |
| Înălțime | 48 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Siena |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Extra |
| Caracteristici | Cu picioare/cu uși/cu ușă glisantă/cu orificiu pentru cabluri/cu rafturi |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Metal |
| Culoare lemn | Lemn închis |
| Producător | Unique Furniture |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

136,16 RON154,99 RON
Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

370,18 RON
Raft de colț telescopic de colț pentru baie negru mat din bambus Dolcedo – Wenko
275×23×31 cm, de colț

73,63 RON
Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

177,82 RON189,17 RON
Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru
















