Produse care v-ar putea interesa
Puf crem cu tapițerie din blană artificială Alford – House Nordic
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Aspect plăcut / arată bine (63%)
- Ușor și ușor de transportat (25%)
- Ambalare necorespunzătoare (13%)
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 288,14 RON
- 17.04.2026 - 288,14 RON
- 01.04.2026 - 338,99 RON
- 05.03.2026 - 277,94 RON
- 05.03.2026 - 277,95 RON
- 03.03.2026 - 327 RON
- 24.02.2026 - 326,99 RON
- 20.02.2026 - 277,94 RON
- 16.02.2026 - 326,99 RON
- 14.02.2026 - 277,94 RON
- 27.01.2026 - 326,99 RON
- 23.01.2026 - 277,94 RON
- 20.01.2026 - 326,99 RON
- 19.01.2026 - 284,48 RON
- 10.01.2026 - 277,94 RON
- 06.01.2026 - 326,99 RON
- 27.12.2025 - 277,94 RON
- 11.12.2025 - 274,67 RON
- 01.11.2025 - 261,59 RON
- 27.10.2025 - 276,74 RON
- 25.10.2025 - 281,21 RON
- 20.10.2025 - 326,99 RON
- 20.10.2025 - 327 RON
- 14.10.2025 - 281 RON
- 07.10.2025 - 326,99 RON
- 03.10.2025 - 281 RON
- 01.10.2025 - 326,99 RON
- 26.09.2025 - 288 RON
- 21.09.2025 - 287,75 RON
- 16.09.2025 - 326,99 RON
- 12.09.2025 - 281 RON
- 29.08.2025 - 326,99 RON
- 24.08.2025 - 281 RON
- 19.08.2025 - 326,99 RON
- 15.08.2025 - 281 RON
- 14.08.2025 - 326,99 RON
- 25.03.2025 - 313 RON
- 20.03.2025 - 269 RON
- 10.03.2025 - 313 RON
- 05.03.2025 - 269 RON
- 26.02.2025 - 313 RON
- 22.02.2025 - 269 RON
- 15.02.2025 - 313 RON
- 13.02.2025 - 269 RON
- 05.02.2025 - 294,22 RON
Descrierea produsului
Împreună cu fotoliul cu spătar înalt din aceeași colecție House Nordic, taburetul pentru picioare Alford evocă un loc ideal pentru relaxare la domiciliu.
Dimensiuni
| Înălţime: | 37 cm |
|---|
Specificații
| Stil | Modern, Scandinav |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Material tapițerie | Piele ecologică |
| Picioare | Cu picioare |
| Forma | Rotundă |
| Material | Tapițate |
| Pufuri | Da |
| Fermitatea șezutului | Mediu ferm |
| Produs în | CN |
| Formă | Rotundă |
| Înălțime picior | 13 cm |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Greutate | 2.6 kg |
| Înălțime | 37 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi/se aspiră cu regularitate |
| Umplutură | Spumă (PUR) |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Oțel |
| Material structură | Lemn masiv de pin |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Martindale | 20000 martindale |
| Producător | House Nordic |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Aspect plăcut / arată bine (63%)
- Ușor și ușor de transportat (25%)
- Raport calitate-preț excelent (13%)
- Ambalare necorespunzătoare (13%)
Recenzii ale utilizatorilor
Din cauza ambalarii necorespunzatoare, piciorusele de metal ale taburetului au strapuns cartonul cutiei si s-au pierdut 3 din cele 4 terminatii de plastic de la baza.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Foarte frumos, stabil si comod.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Aspect plăcut, arată luxos.
Drăguț, puf foarte ușor. Excelent pentru o intrare mică și arată bine.
Produsul arată ca în imagine, este ușor și ușor de transportat.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din lemn, din metal

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, unicolor, dreptunghiular
Livrare gratuită
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Scaun alb din lemn de cauciuc Corg - Bonami Selection
51×39×43 cm, din lemn, diametru

Galerie de perdea extensibilă 107-305 cm din oțel Ringlet – Umbra
Din plastic, din metal


































































