
Bec LED dimabil cu cap sferic oglindit E27/6,5W/230V Paulmann 28679
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Osram pe care îl avem în stoc la prețul de 91.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Ecologic | Da |
|---|---|
| Model bec | Fluorescent |
| Soclu | G10Q |
| Puterea de intrare a sursei | 18,3 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 2000 lm |
| Tip | Tub fluorescent |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 32 W |
| Tensiune | 230 V |
| Numărul ciclurilor de comutare | 200000 ON/OFF |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | TUBE Osram |
| Producător | Osram |

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, fluorescent, soclu G13
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, colorat, soclu E14
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU5,3
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
Soclu E27, cu lumină neutră
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită