Recomandăm
3.501,15 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 3.501,15 RON
- 19.04.2026 - 3.501,15 RON
- 20.02.2026 - 3.450,15 RON
- 16.02.2026 - 4.059 RON
- 14.02.2026 - 3.450,15 RON
- 12.02.2026 - 4.059 RON
- 23.01.2026 - 3.450,15 RON
- 16.01.2026 - 3.531,33 RON
- 05.12.2025 - 3.450,15 RON
- 07.11.2025 - 3.247,2 RON
Descrierea produsului
Comodă TV maro din lemn de pin 180x56x46 cm Bono – WOOOD
Dimensiuni
| Lăţime: | 180 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 46 cm |
| Înălţime: | 56 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Frasin |
| Material | Lemn |
| Culoare | Maro |
| Produs în | NL |
| Înălțime picior | 15 cm |
| Capacitate de încărcare | 40 kg |
| Greutate | 34.4 kg |
| Înălțime | 56 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC Mix |
| Seria | Bono |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Material raft | PAL |
| Caracteristici | Cu rafturi/cu uși/cu orificiu pentru cabluri/cu picioare |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Metal |
| Finisaj suprafață | Ulei colorat |
| Culoare lemn | Lemn închis |
| Material structură | Lemn masiv de pin |
| Producător | WOOOD |
Recenzii
5.01 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Arata super. Un pic greu de reglat balamalele ușilor.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

136,16 RON154,99 RON
Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

370,18 RON
Raft de colț telescopic de colț pentru baie negru mat din bambus Dolcedo – Wenko
275×23×31 cm, de colț

73,63 RON
Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

177,82 RON189,17 RON
Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru




















