





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Kobi pe care îl avem în stoc la prețul de 119.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Proiector LED/Lampă de lucru |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Loc | Garaj/Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | F |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 4250 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 50 W |
| Grad de rezistență mecanică | IK06 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 50 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 295 W |
| Series | TIGRA Kobi, REFLECTOR Kobi |
| Producător | Kobi |


- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
- montare sol, de 230V
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită

Suspendată
În stocLivrare gratuită
Atipică
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De perete, de metal
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De perete
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită

Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită