
Lustră LED solară Aigostar 2xLED/70W/12V 12000 mAh 6500K d. 12 cm
Suspendat, - montare sol, de 12V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Reflektor LED cu panou solar. Potrivit pentru iluminarea căilor, grădinilor și teraselor. Alimentare: panou solar, 8 W. Dimensiunea panoului solar: 18 x 1,7 x 27 cm. Durata de viață a bateriei de până la 12h. Prin intermediul telecomenzii se poate schimba intensitatea luminii și se poate seta funcția de temporizator. Telecomanda este inclusă în pachet. Trei moduri de temporizator: 3h/5h/8h. Grad ridicat de protecție: IP65. Baterie integrată LiFePO4 cu capacitate de 6000 mAh 3,2V.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Solare | Da |
| Culoare | Alb |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Grad de rezistență mecanică | IK07 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 50 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Flux luminos total | 500 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 70 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 90 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Durata de viață a bateriei | 12 h |
| Tensiune | 3,2 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 50 W |
| Funcție | Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED |
| Stil | Altele |
| Capacitate | 6000 mAh |
| Loc | Grădină și alei |
| Series | REFLECTOR Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

Suspendat, - montare sol, de 12V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, de 12V
În stoc
Suspendat, cu senzor mișcare, de 12V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, - plafonieră
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
- montare sol, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

De perete, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 12V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, - plafonieră, de 12V
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită

- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită