



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Ventilator de tavan cu iluminare LED răcorește încăperea în zilele fierbinți de vară. În zilele mai reci folosiți modul de rotație inversă, care readuce aerul cald acumulat sub tavan în încăpere. Ventilatorul are o funcționare foarte silențioasă, la pornire emite doar un sunet ritmic plăcut, neintruziv. Ventilatorul și lumina LED pot fi controlate cu telecomanda sau prin intermediul aplicației Immax NEO PRO (pentru iOS și Android). Conectare simplă la aplicație - este suficient să conectați dispozitivul la rețeaua dumneavoastră Wi-Fi. Temperatura de culoare reglabilă (3000/4000/6000K) prin întrerupătorul de perete. Comutarea luminii și a ventilatorului este independentă. 5 trepte de viteză: 104 / 116 / 153 / 176 / 206 rot./min. Nivelul de zgomot la treapta 1: 42 dB. Nivelul de zgomot la treapta 2: 43 dB. Nivelul de zgomot la treapta 3: 46,3 dB. Nivelul de zgomot la treapta 4: 50 dB. Nivelul de zgomot la treapta 5: 55 dB. Puterea motorului: 26W DC. Compatibil cu asistenți vocali Amazon Alexa, Comenzi rapide Siri, Google Assistant și, de asemenea, cu sistemele TUYA, LIDL.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Temperatură de culoare | 6000 K/4000 K/3000 K |
| Nivel de zgomot | 55 |
| Număr de becuri | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1800 lm |
| Tip | Ventilator de tavan cu iluminare |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Iluminat inteligent |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Formă | Rotund |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Stil | Clasic |
| Series | VENT ZEVENTI |
| Producător | ZEVENTI |


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită





Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită



Diametru
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Diametru
În stocLivrare gratuită








Diametru
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc