
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte
Dimensiuni 30×30 cm
Prosopelele Sea Garden de la Cam Cam Copenhagen vin într-un set de patru piese care sunt realizate din bumbac organic moale. Setul include două piese cu un imprimeu de inspirație marină și două piese în culori uni.
| Lăţime: | 30 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 30 cm |
| Produs în | IN |
|---|---|
| Număr piese | 4 buc. |
| Compoziție și tip de material | Bumbac organic |
| Greutate | 0.09 kg |
| Lățime | 30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | GOTS organic |
| Seria | Sea Garden |
| Calitate | Premium |
| Îngrijire | Spălare la 40°c/adecvat pentru uscător |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac organic |
| Culoare | Galben deschis/multicolor |
| Producător | Cam Cam Copenhagen |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

7×8×47 cm, suspendat

Din metal

132×240 cm

Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

40×40 cm, cu pene, pătrată