









Comoda Sidney cu masă de schimbat de la Roba este o piesă de mobilier practică și elegantă pentru camera copiilor. Comoda poate fi completată cu o saltețuță pentru schimbat scutece cu dimensiunile 85 x 75 cm. Adâncimea comodei cu masa de schimbat atașată este de 75 cm, iar fără aceasta de 40 cm.
| Înălțime picior | 12 cm |
|---|---|
| Capacitate de încărcare | 15 kg |
| Greutate | 48 kg |
| Înălțime | 98 cm |
| Lățime | 110 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul mânerelor | Lemn |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Sidney |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Caracteristici | Cu picioare/cu masă de schimbat/cu sertare |
| Material picioare | Lemn masiv |
| Finisaj suprafață | Melamină |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Decor | Stejar |
| Material | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Culoare | Culoare naturală/crem |
| Producător | Roba |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete, diametru

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

60×100 cm, de baie, în set

Diametru

40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Diametru

160×235 cm, - de joacă, clasic

Diametru

58×118×45 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

8×30×11 cm, dreaptă, diametru