
160,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 54.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Perioadă de garanție | 36 luni |
|---|---|
| Orificiu de montare | 205x205 mm |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 16 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1420 lm |
| Tip | Corp de iluminat încastrat |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 100 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 16 W |
| Formă | Pătrat |
| Unghiul fasciculului luminos | 112 ° |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Adâncimea de încastrare | 40 mm |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 16 W |
| Stil | Altele |
| Series | FUEVA 1 Eglo |
| Producător | Eglo |



Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită



În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită





Cu lumină caldă
În stoc





Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stoc

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită







Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită