


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Briloner pe care îl avem în stoc la prețul de 57.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip soclu | GU10 |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald (2800 - 3300K) |
| Tip bec | LED |
| Ecologic | Da |
| Culoare | Alb |
| Puterea de intrare a sursei | 3,5 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 350 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 36 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 10 |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Tip | Bec LED |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Soclu | GU10 |
| Series | LED BULBS SET |
| Producător | Briloner |

ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, RGB, soclu E14
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită

Suspendată
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc