
Bec LED dimabil Osram DECOR FILAMENT G125 E27/3,5W/230V 1800K auriu
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Osram pe care îl avem în stoc la prețul de 99.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip soclu | E27 |
|---|---|
| Tip bec | LED |
| Ecologic | Da |
| Soclu | E27 |
| Puterea de intrare a sursei | 3,5 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 300 lm |
| Tip | Bec LED |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 28 W |
| Tensiune | 230 V |
| Numărul ciclurilor de comutare | 100000 ON/OFF |
| Formă | Glob |
| Tip de bec | G125 |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Vintage |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Unghiul fasciculului luminos | 100 ° |
| Series | DECOR BULBS Osram |
| Producător | Osram |

ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită