

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă LED decorativă cu panou frontal retroiluminat. Evoacă structuri naturale și oferă un aspect autentic, armonios. Are două panouri care creează un efect spațial 3D. Banda LED utilizează cipuri LED de înaltă calitate, cu o durată de viață de cel puțin 50.000 ore la luminozitate maximă. Emite lumină printr-o combinație de alb cald și alb natural (de zi). Include un regulator de intensitate rotativ și sursa de alimentare. Corpul de iluminat este fabricat din plăci din fibră de lemn (grosimea materialului este 8 mm).
| Putere | 230V |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Tip | Lampă de masă/Decorațiuni |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe cablu/Luminozitate reglabilă, cu variator de tensiune |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Decorul lemnului | Stejar |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Series | ALL WOOD Li-Go |
| Producător | Li-Go |

Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stoc
Din metal, electrică, freestanding
În stoc
Din plastic, electrică, de 24V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, freestanding
În stoc
Electrică, din lemn, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete

Sursă de alimentare solară
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Din plastic, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită