
Lampă LED RGB reîncărcabilă de masă Briloner 7462014 LED/1,5W/5V IP44 crom
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră modernă cu sursă LED cu consum redus. Datorită funcției RGB puteți alege dintre 16 milioane de culori (doar secțiunea luminoasă mică din centru). Reglare continuă a intensității luminoase și schimbare a culorii plafonierei prin aplicație. Acceptă control vocal prin Amazon Alexa și Google Home. Temperatură de culoare reglabilă între 2200 - 6500K. Funcție de memorie - la pornire, ultimele setări selectate sunt păstrate până la modificare.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | De perete |
| Rgb | Da |
| Culoare | Verde |
| Stil | Altele |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Control prin telefon |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 10 W |
| Temperatură de culoare | 2200-6500 K |
| Flux luminos total | 100 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Series | CENTRO Brilo |
| Producător | Brilo |

Benzi cu LED, din metal, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Din plastic, sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, electrică

Electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Electrică, de perete, ECOlogică
În stoc
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Din cristal, electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică

Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită