Recomandăm
Noptieră în culoare naturală suspendată/cu rafturi din lemn masiv de stejar Hillmond – Rowico
Dimensiuni 36×40 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 726,75 RON
- 19.04.2026 - 726,75 RON
- 14.02.2026 - 696,15 RON
- 16.01.2026 - 696 RON
- 10.01.2026 - 737 RON
Descrierea produsului
Noptiera minimalistă de perete de la Rowico are o zonă de depozitare practică, un sertar pentru a ascunde obiectele esențiale și un raft pentru a expune cărțile sau decorațiunile preferate. Dimensiuni: Lățime interior: 30,9cm, adâncime: 20,8cm, înălțime: 10,9cm
Dimensiuni
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 36 cm |
Specificații
| Decor | Stejar |
|---|---|
| Cu sertar | Da |
| Tip | Cu sertare/suspendate/cu rafturi |
| Produs în | CN |
| Capacitate de încărcare | 15 kg |
| Greutate | 8.2 kg |
| Înălțime | 36 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Sistem de închidere | Soft close (închidere silențioasă) |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Hillmond |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Extra |
| Caracteristici | Cu sertare/suspendat/cu rafturi |
| Finisaj suprafață | Lăcuit/furnir |
| Culoare lemn | Lemn decolorat |
| Material | MDF/lemn masiv |
| Culoare | Culoare naturală |
| Producător | Rowico |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

Raft de colț telescopic de colț pentru baie negru mat din bambus Dolcedo – Wenko
275×23×31 cm, de colț

Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru















