



Dimensiuni 45×45 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 13 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material 100% microfibră - poliester Culoare Albastru deschis Dimensiuni Lățime: 45 cm Lungime: 45 cm Specificații Nu albiți Închidere cu fermoar Temperatura recomandată pentru spălare 30–40 °C (conform etichetei producătorului) Inspirați-vă în continuare Huse de perna Textile Covoare Perne decorative Paturi si cuverturi de pat Umplutura pentru perna
| Lăţime: | 45 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 45 cm |
| Formă | Pătrată |
|---|---|
| Tip închidere | Fermoar |
| Motiv | Floral |
| Material | Poliester |
| Culoare | Albastru |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 45 x 45 cm |
| Fara calcare | Da |
| Anotimpuri | Primavara, Tot anul |
| Forma mobilierului | Patrat |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Stil | Modern |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Seturi | Fata de perna individuala |

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc