Brilagi- Plafonieră LED aplicată FULLDAY LED/10/15/20W/230V 2700/4000/6000K negru
Vezi istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Plafonieră LED aplicată. Iluminare ideală pentru birouri, recepții și spații similare. Difuzor mat asigură o dispersie uniformă și plăcută a luminii. Temperatura de culoare se poate seta - 2700K / 4000K / 6000K. Puterea corpului de iluminat se poate alege - 10W / 15W / 20W. Culoarea luminii și puterea se reglează pe partea din spate a corpului de iluminat. Indice scăzut de orbire: UGR
Specificații
Tipul lămpilorLED
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei15 W/20 W/10 W
Temperatură de culoare4000 K/6000 K/2700 K
Grad de protecție ipIP20
Flux luminos total2500 lm
TipCorp de iluminat aplicat/Plafonieră
FuncțieTehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional175 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei15 W/20 W/10 W
FormăDreptunghiular
Unghiul fasciculului luminos115 °
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
StilAltele
LocDormitor/Cameră de zi
Culoarea luminiiAlb cald/Alb natural/Alb rece
Consumul total de energie al corpului de iluminat45 W