
Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocDimensiuni 150×220 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 71 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material 100% poliester (microfibra) Culoare Gri Dimensiuni ± 5 % 150 x 220 cm Lățime: 150 cm Înălțime: 220 cm Lățimea benzii pentru tijă: 6,5 cm (măsurat pe lungime) Detalii Țesătură impermeabilă 80% umbrire Include o bandă cu scai Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C Nu înălbiți, nu curățați chimic Nu uscați în uscător Calcați la temperatură scăzută
| Lăţime: | 150 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 220 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Poliester |
| Motiv | Unicolor, Floral |
| Culoare | Gri |
| Latime | 150 cm |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 °C |
| Lungime | 220 cm |
| Locatie | Pentru exterior |
| Model | Monocrom |
| La metru | In numerar |
| Transmiterea luminii | Partial opacizant |
| Dimensiune | 150 x 220 cm |
| Vizualizare ar | Da |

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
De baie, din bumbac, o piesă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc