






Dimensiuni 83×48×56 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 105 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materiale scaunelor Plastic: Bej Piele ecologică: Bej Polipropilenă: Negru Dimensiuni scaun Lățime: 48 cm Adâncimea șezutului: 43 cm Adâncime: 55,5 cm Înălțime: 82,5 cm Înălțimea șezutului: 45,5 cm Înălțimea spătarului: 37 cm Capacitate de susținere: 100 kg Greutate: 4,4 kg Specificații Forma ergonomică a spătarului și a șezutului Șezut căptușit cu husă din piele ecologică Bază solidă rezistentă la zgârieturi Design simplu, minimalist și atemporal Utilizarea materialelor durabile aduce spațiului un caracter de inspirație nordică. Stilul inspirat de natura scandinavă este plăcut ochiului și sufletului. Interioarele spațioase sunt pline de lumină, culori delicate și materiale proaspete. Lejeritatea invită la relaxare și întâlniri cu prietenii sau familia. Stilul scandinav se bazează, de asemenea, pe funcționalitate și versatilitate, pe care le veți aprecia nu doar în bucătărie. Sălile de mese și bucătăriile sunt spațioase și umplute cu mobilier de înaltă calitate și forme simple. Scaunul de masă BALI MARK în culoarea bej subliniază eleganța și confortul interiorului dumneavoastră. Notă: Produsul nu este destinat pentru uz comercial, doar pentru uz casnic.
| Lăţime: | 48 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 56 cm |
| Înălţime: | 83 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Piele ecologică, Plastic |
| Material | Plastic |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Negru |
| Tapiterie | Piele Eco, Cu tapiterie |
| Materialul scaunului | Plastic |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Plastic |
| Rotativ | Nu |
| Adancime | 55,5 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Latime | 48 cm |
| Inaltime | 82,5 cm |
| Capacitate de incarcare | 100 kg |
| Seturi | Pe bucata |
| Inaltimea scaunului | 45,5 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |
| Forma spatar | Rotunjit |
| Inaltimea spatarului | 37 cm |
| Greutate | 4,4 kg |

82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
În stoc
82×48 cm, cu picioare din lemn, decor fag

În stil modern, din stofă, tapițat

În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 7 e-shop-uri

83×55×45 cm, în stil scandinav, cu cotiere
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
83×55×45 cm, în stil scandinav, cu cotiere
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
În stil retro, - 2 bucăți, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

82×48×55 cm, din piele ecologică, din piele

82×48×55 cm, cu picioare din lemn, din piele ecologică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×48×55 cm, din piele ecologică, din piele
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil scandinav, - 2 bucăți, din plastic
În stocLivrare gratuită
63×57 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

84×40×45 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri

82×47×39 cm, în stil scandinav, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
84×46×41 cm, din plastic, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

82×48×55 cm, din piele ecologică, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×48×55 cm, din piele ecologică, din piele

În stil modern, cu cotiere, din stofă

81×51×39 cm, în stil scandinav, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

În stil modern, - 2 bucăți, din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
83×56×60 cm, în stil scandinav, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
84×46×41 cm, din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc

40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc