





Dimensiuni 86×45×55 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 148 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Textil din catifea: Crem Metal: Bej - decor lemn Dimensiuni Lățime: 45 cm Lățimea șezutului: 44,5 cm Adâncime: 55 cm Adâncimea șezutului: 40 cm Înălțime: 86 cm Înălțimea șezutului: 48,5 cm Capacitate de susținere: 110 kg Greutate: 4,2 kg Specificații Scaun de masă capitonat cu umplutură moale Design atemporal cu cusături delicate Picioare metalice solide cu finisaj din pulbere Livrat dezasamblat Stilul care unește formele simple și funcționalitatea ridicată. Mizează pe accesorii de bun gust, paletă fină de culori și materiale naturale. Accesoriile perfecte pentru o sufragerie scandinavă sunt plantele verzi, naproanele colorate și lămpile mari din metal. Un interior scandinav nu poate fi fără ferestre mari și iluminare care garantează lumină chiar și în zilele scurte. Scaunul de masă capitonat Lava se potrivește perfect într-o sufragerie inspirată de țările scandinave. Cusăturile simple și picioarele bej se asortează cu o masă cu elemente metalice. Culorile diferite ale scaunelor arată excelent la o singură masă. Nu te teme de schimbare.
| Lăţime: | 45 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 55 cm |
| Înălţime: | 86 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Bej |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Aspect | Clasic |
| Model | Monocrom |
| Rotativ | Nu |
| Latime | 45 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Adancime | 55 cm |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Tapiterie | Tesatura din catifea, Tapitat |
| Inaltime | 86 cm |
| Adancime scaun | 40 cm |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Inaltimea scaunului | 48,5 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Latimea sezutului | 44,5 cm |
| Greutate | 4,2 kg |

86×45×55 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
86×45×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri

86×45×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

88×54×60 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

88×54×60 cm, în stil modern, decor stejar
Disponibil în 6 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
81×44×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×47×39 cm, în stil scandinav, din plastic
În stoc
88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

86×45×39 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
86×45×39 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

82×47×39 cm, în stil scandinav, din plastic
În stoc
86×45×54 cm, în stil modern, din stofă
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, cu picioare din metal

82×47×51 cm, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 2 bucăți, stivuibil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
81×44×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

În stil modern, - 2 bucăți, stivuibil
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

84×46×41 cm, - 2 bucăți, stivuibil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc

93×300×60 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc