

Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 66 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lenjerie de pat din policoton Lenjeria de pat din policoton este o alegere populară pentru utilizarea zilnică datorită compoziției sale practice. Combină bumbacul natural cu poliesterul, oferind un contact plăcut, o bună respirabilitate și, în același timp, o rezistență mai mare și o durată de viață mai lungă. Un alt avantaj este întreținerea ușoară – lenjeria se usucă rapid și datorită cutelor reduse nu este necesar să fie călcată. Material 50% bumbac | 50% microfibra - poliester Greutate: 105 g/m2 Culoare Turcoaz Alb Caracteristici Întreținere recomandată: săptămânal, maximum o dată la 14 zile Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria nu necesită călcare Recomandări practice Spălați lenjeria temeinic înainte de prima utilizare Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și închisă Folosiți un detergent potrivit pentru materialul și culoarea lenjeriei După spălare, scoateți-o imediat din mașină și scuturați-o bine Uscare în uscător la temperatură scăzută Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă Lenjerie 140 x 200 cm: 1 buc husa pentru pilotă 140 x 200 cm | 1 buc față de pernă 70 x 90 cm Lenjerie 140 x 220 cm: 1 buc husa pentru pilotă 140 x 220 cm | 1 buc față de pernă 70 x 90 cm
| Destinate pentru | Pentru băieți |
|---|---|
| Sortiment | Clasice |
| Tip închidere | Cu nasturi |
| Material | Bumbac, Microfibră |
| Motiv | Animale |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiune lenjerie de pat | 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm |
| Inchidere | Nasturi |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Motiv lenjerie de pat | Stele, Craciun |
| Stil lenjerie de pat | Modern, Pentru copii |
| Fara calcare | Da |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Doua fete | Nu |
| Latime | Pentru pat de o persoana, Francez |
| Seturi | Pilota si perna |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Gramaj | 105 g/m2 |

Pentru fete, clasic, fabricată din bumbac

Cu motiv Frozen, pentru fete, clasic

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc