

Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 120 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lenjerie din bumbac creponat Material practic, care se remarcă prin aceleași caracteristici ca și bumbacul, fără necesitatea călcării. Crepul este un material ideal atât pentru copii, cât și pentru adulți, în orice sezon. Iarna încălzește și vara răcorește plăcut, fiind potrivit și pentru persoanele alergice. Ușurința de întreținere, absorbția, respirabilitatea și moliciunea sunt păstrate și pe suprafața tipic ondulată. Suprafața ondulată este obținută printr-o tratare delicată a bumbacului, menținând pe deplin caracteristicile sale. Material 50% bumbac | 50% microfibra - poliester Gramaj: 105 g/m2 Culoare Gri Maro Caracteristici Motiv romantic cu inimi și dungi elegante Recomandare spălare: săptămânal, maxim o dată la 14 zile Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria de pat nu necesită călcare Recomandări practice Înainte de prima utilizare a lenjeriei spălați bine Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și închisă Folosiți un detergent potrivit pentru materialul și culoarea lenjeriei După spălare, alegeți centrifugarea delicată Conținutul pachetului Lenjerie 140 x 200 cm: 1 față de plapumă 140 x 200 cm | 1 față de pernă 70 x 90 cm Lenjerie 140 x 220 cm: 1 față de plapumă 140 x 220 cm | 1 față de pernă 70 x 90 cm Lenjerie 200 x 220 cm: 1 față de plapumă 200 x 220 cm | 2 fețe de pernă 70 x 90 cm
| Sortiment | Clasice |
|---|---|
| Tip închidere | Cu nasturi |
| Material | Bumbac, Microfibră |
| Lățime | Lăţime |
| Motiv | Animale |
| Culoare | Gri |
| Dimensiune lenjerie de pat | 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Inchidere | Nasturi |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Motiv lenjerie de pat | Dungi, Inima, De Valentine’s Day |
| Stil lenjerie de pat | Rural, Retro, Vintage |
| Fara calcare | Da |
| Pret | 55 - 110 Lei |
| Doua fete | Nu |
| Latime | Pentru pat de o persoana, Francez |
| Seturi | Pilota si perna |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Greutate | 1,05 kg |
| Gramaj | 105 g/m2 |

Cu motiv Frozen, pentru fete, clasic

Pentru fete, clasic, fabricată din bumbac

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc