Recomandăm
Suport mobil cu rafturi Metaltex Ascona Slim De Luxe, înălțime 84 cm
Dimensiuni 84×56×23 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- practic și spațios (28%)
- ușor de asamblat (18%)
- capacitate redusă de încărcare (19%)
- instabilitate (13%)
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 121,73 RON
- 19.03.2026 - 121,73 RON
- 01.11.2025 - 130,89 RON
- 27.10.2025 - 144,75 RON
- 25.10.2025 - 132,43 RON
- 23.10.2025 - 153,99 RON
- 11.07.2025 - 130 RON
- 26.06.2025 - 151 RON
- 20.06.2025 - 125 RON
- 10.06.2025 - 151 RON
- 06.06.2025 - 130 RON
- 27.05.2025 - 151 RON
- 23.05.2025 - 130 RON
- 28.01.2025 - 146 RON
- 24.01.2025 - 124 RON
- 21.01.2025 - 146 RON
- 19.01.2025 - 128 RON
- 19.11.2024 - 146 RON
- 30.04.2024 - 154 RON
- 26.04.2024 - 131 RON
- 18.04.2024 - 154 RON
- 17.04.2024 - 131 RON
- 16.04.2024 - 154 RON
- 14.03.2024 - 131 RON
- 10.03.2024 - 154 RON
- 08.03.2024 - 131 RON
- 06.03.2024 - 154 RON
- 02.03.2024 - 139 RON
- 01.03.2024 - 125 RON
- 27.02.2024 - 139 RON
- 22.02.2024 - 118 RON
Descrierea produsului
Brandul elvețian Metaltex aduce în casele voastre o combinație irezistibilă de design plăcut și funcționalitate pentru a vă ajuta să vă organizați fiecare centimetru din locuință. Spuneți la revedere dezordinii! Notă : Capacitatea maximă de încărcare a fiecărui raft este de 3 kg. Distanța dintre rafturi este de 32 cm.
Dimensiuni
| Lăţime: | 56 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 23 cm |
| Înălţime: | 84 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Suprafață | Mată |
| Formă | Dreaptă |
| Produs în | IT |
| Capacitate de încărcare | 9 kg |
| Greutate | 1.7 kg |
| Înălțime | 84 cm |
| Lățime | 56 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Caracteristici | Pe roți |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Finisaj rafturi | Lăcuit |
| Material raft | Oțel |
| Culoarea picioare | Argintiu |
| Material picioare | Oțel |
| Finisaj suprafață | Lăcuit |
| Material | Metal |
| Producător | Metaltex |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- practic și spațios (28%)
- ușor de asamblat (18%)
- potrivit pentru spații mici (16%)
- capacitate redusă de încărcare (19%)
- instabilitate (13%)
- material subțire/puțin robust (9%)
Recenzii ale utilizatorilor
Vă mulțumesc, funcționează. A îndeplinit ceea ce am așteptat de la el.
foarte util
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Suportul mobil a îndeplinit așteptările mele și, mai ales, această dimensiune este perfect potrivită pentru spațiul disponibil din bucătărie.
Este potrivit nevoilor noastre si se potriveste perfect locului pentru care l-am ales.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Util și bine executat.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

Mop cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru

Raft de colț telescopic de colț pentru baie negru mat din bambus Dolcedo – Wenko
275×23×31 cm, de colț







