
Ecolite TL4009-LED15W - Lampă LED design minimalist RONY LED/15W/230V
Tip LED
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Philips pe care îl avem în stoc la prețul de 40.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Adâncimea de încastrare | 30 mm |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Echivalent cu un bec convențional | 95 W |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 14 W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Orificiu de montare | 150 mm |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 14 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1370 lm |
| Tip | Corp de iluminat încastrat |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 14 W |
| Formă | Rotund |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Series | MARCASITE Philips |
| Producător | Philips |

Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc