

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Ecolite pe care îl avem în stoc la prețul de 221.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip | Corp de iluminat fluorescent aplicat |
| Loc | Garaj/Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 40 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 248 W |
| Temperatură de culoare | 4100 K |
| Flux luminos total | 3600 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Stil | Clasic |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 40 W |
| Series | LIBRA Ecolite |
| Producător | Ecolite |

Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
- lampă clasică
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece
În stoc
Tip LED
În stoc

Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită