
730 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 101.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Plafonieră |
|---|---|
| Loc | Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 11 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 11 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 950 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Echivalent cu un bec convențional | 70 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 11 W |
| Stil | Altele |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | ARANDA Eglo |
| Producător | Eglo |


Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită


Din metal
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Din metal
În stocLivrare gratuită
Din carton
În stocLivrare gratuită





Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită




Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită

Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc