

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Posibilitatea de a ajusta luminozitatea și de a schimba temperatura culorilor.Alegere din până la 16 milioane de culori - funcția RGB + RGBW.RGBW este o altă funcție care permite setarea culorii albe. Controlabil prin aplicația LEDVANCE SMART+ Bluetooth, pe care o puteți descărca gratuit pe smartphone-ul sau tableta dumneavoastră.Codul QR pentru descărcarea aplicației îl găsiți în galerie.Materialele informative în rezoluție completă le găsiți aici.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Electrică |
| Putere | 230V |
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Lățime | Lăţime |
| Culoare | Alb |
| Loc | Grădină și alei/Baie |
| Funcție | Tehnologie LED/RGB/Iluminat inteligent |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 16 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 16 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 75 W |
| Temperatură de culoare | 2000-6500 K |
| Flux luminos total | 1100 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 16 W |
| Stil | Altele |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | FLEX Ledvance |
| Producător | Ledvance |

Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită