


Dimensiuni 50×100×60 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
O măsuță caracterizată prin eleganță și design modern. Ideal pentru interioare moderne, dar și pentru spații clasice. Datorită montării originale a mesei, este imposibil să treceți indiferenți. Raftul spațios de sub blatul mesei este locul ideal pentru obiectele esențiale, care vor fi întotdeauna la îndemână.
| Lăţime: | 100 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 60 cm |
| Înălţime: | 50 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Cu sertar | Da |
| Tip masă | Fixă |
| Culoare | Negru |
| Stare | Nou |
| Lățime | 100 cm |
| Înălțime | 50 cm |
| Material | Plăci aglomerate |
| Suprafață | Mată |
| Greutate cu ambalaj | 21 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

În stil modern, decor nuc, cu picioare încrucișate
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
76×80 cm, extensibilă, în stil modern

75×100 cm, extensibilă, rotundă
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
76×90 cm, în stil modern, decor stejar

76×90 cm, în stil modern, fixă

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

76×75 cm, extensibilă, în stil modern

77×90 cm, extensibilă, rotundă

76×75 cm, extensibilă, în stil modern

76×90 cm, în stil modern, decor stejar

Extensibilă, în stil modern, decor stejar

Extensibilă, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, decor stejar

76×90 cm, în stil modern, cu un picior

Extensibilă, în stil modern, decor nuc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
60×70 cm, în stil modern, decor stejar

76×90 cm, în stil modern, decor stejar

78×90 cm, extensibilă, în stil modern

În stil modern, pentru 4 persoane, fixă
În stocLivrare gratuită
Decor palisandru, în stil retro, cu blat din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
76×90 cm, în stil modern, cu un picior

În stil modern, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
75×70×120-200 cm, extensibilă, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri

60×70 cm, în stil modern, fixă

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

75×120×70 cm, decor stejar, cu picioare metalice

Cu picioare din lemn, cu blat din lemn, fixă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
77×90 cm, extensibilă, rotundă

76×90 cm, în stil modern, fixă

55×65 cm, extensibilă, în stil modern

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar

77×110 cm, extensibilă, rotundă

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern
![MAZZONI EXPORT IRIS Antracit [Gri închis] (material Monza 130) - SCAUN MODERN TAPIȚAT BOUCLÉ PENTRU SALON/SUFRAGERIE LOFT](https://static.biano.ro/i/product/285-285/00/a2/20/d64c0b6d45848ce4d4c9dbfe8ffd9a2cefa10f7c-mazzoni-export-iris-antracit-gri-inchis-material-monza-130-scaun-modern-tapitat-boucle-pentru-salon-sufragerie-loft.jpg)
În stil modern, cu picioare din metal

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

45×110×60 cm, în stil modern, mată

40×100×60 cm, în stil modern, mată

În stil modern, cu picioare din metal