
Corp de iluminat LED solar Aigostar 2xLED/35W/12V 6000 mAh 6500K d. 16,8 cm
- plafonieră, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector LED cu panou solar.Potrivit pentru iluminarea aleilor, grădinilor și teraselor.Alimentare: panou solar, 20 W.Alimentare: baterie Li-Ion integrată cu capacitatea de 10000 mAh.Timp de încărcare: 4 h.Durata de funcționare a bateriei până la 8 h.Intensitatea luminii și funcția de temporizator pot fi reglate prin telecomandă.Telecomanda este inclusă în pachet.Grad ridicat de protecție: IP65.Lungimea cablului: 5 m.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Lățime | Lăţime |
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Loc | Grădină și alei |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 115 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1650 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 70 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Capacitate | 10000 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 8 h |
| Tensiune | 6,4 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Series | SOLAR AND REFLECTOR, SOLAR REFLECTOR V-Tac |
| Producător | V-Tac |

- plafonieră, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, cu senzor mișcare, de 12V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, de 12V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Suspendat, - montare sol, de 12V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stoc
Suspendat, - montare sol, - plafonieră
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, din plastic
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stoc
Suspendat, - montare sol, de 12V
În stoc
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită