Recomandăm
Covor tip traversă Hanse Home Basic Nordic, 80x200 cm, negru-alb
Dimensiuni 80×200 cm
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 237,14 RON
- 14.02.2026 - 237,14 RON
- 14.02.2026 - 278,99 RON
- 23.01.2026 - 237,14 RON
- 10.01.2026 - 254,89 RON
- 01.11.2025 - 237,14 RON
- 27.10.2025 - 248,95 RON
- 23.10.2025 - 223,19 RON
- 15.07.2025 - 274 RON
- 11.07.2025 - 236 RON
- 26.06.2025 - 274 RON
- 20.06.2025 - 227 RON
- 17.06.2025 - 274 RON
- 10.06.2025 - 233 RON
- 06.06.2025 - 236 RON
- 27.05.2025 - 274 RON
- 23.05.2025 - 236 RON
- 20.05.2025 - 274 RON
- 19.05.2025 - 241 RON
- 18.05.2025 - 233 RON
- 18.05.2025 - 241 RON
- 25.04.2025 - 223 RON
- 18.04.2025 - 210 RON
- 15.04.2025 - 262 RON
- 20.03.2025 - 225 RON
- 10.03.2025 - 196,5 RON
- 05.03.2025 - 197 RON
- 26.02.2025 - 196,5 RON
- 26.02.2025 - 262 RON
- 22.02.2025 - 225 RON
- 15.02.2025 - 262 RON
- 13.02.2025 - 225 RON
- 11.02.2025 - 262 RON
- 17.01.2025 - 225,32 RON
- 10.12.2024 - 249 RON
- 13.09.2024 - 212 RON
- 30.08.2024 - 249 RON
- 25.08.2024 - 212 RON
- 20.08.2024 - 249 RON
- 16.08.2024 - 212 RON
- 26.06.2024 - 249 RON
- 20.06.2024 - 199 RON
- 30.04.2024 - 249 RON
- 26.04.2024 - 212 RON
- 18.04.2024 - 249 RON
- 17.04.2024 - 212 RON
- 16.04.2024 - 249 RON
- 11.04.2024 - 212 RON
- 01.04.2024 - 249 RON
- 29.03.2024 - 224 RON
- 19.03.2024 - 249 RON
- 14.03.2024 - 212 RON
- 10.03.2024 - 249 RON
- 08.03.2024 - 212 RON
- 02.03.2024 - 249 RON
- 01.03.2024 - 224 RON
- 27.02.2024 - 249 RON
- 22.02.2024 - 212 RON
- 16.02.2024 - 249 RON
- 14.02.2024 - 214 RON
- 30.01.2024 - 249 RON
- 26.01.2024 - 209 RON
- 15.01.2024 - 219 RON
Descrierea produsului
Hanse Home combină un design impresionant cu materiale de calitate superioară, plăcute la atingere. Rezultatele sunt covoare care aduc în casa ta o atmosferă unică și o atingere a luxului.
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Amplasare | De interior |
|---|---|
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Tip covor | Traversă |
| Stil | Modern |
| Tip | Covor tip traversă |
| Produs în | BE |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Grosime | 0.9 cm |
| Lungime fir covor | Fără fir |
| Formă | Traversă |
| Greutate | 3.1 kg |
| Lățime | 80 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (saxony) |
| Seria | Basic |
| Model | Ornamental/geometric |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 1900 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Îngrijire | A se folosi o spumă de curățare adecvată pentru curățarea produsului |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Hanse Home |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Măsuță auxiliară rotundă din metal ø 25 cm Salo – House Nordic
54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm



















