Recomandăm
Comodă TV Edge by Hammel, alb
Dimensiuni 46×180×42 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 6.975 RON
- 24.10.2025 - 6.975 RON
- 20.11.2024 - 5.767,5 RON
- 14.11.2024 - 6.536,5 RON
- 12.11.2024 - 6.923,6 RON
- 18.04.2024 - 7.690 RON
- 17.04.2024 - 6.536 RON
- 16.04.2024 - 7.690 RON
- 15.04.2024 - 6.536 RON
- 20.03.2024 - 6.539 RON
- 20.03.2024 - 6.919 RON
- 08.03.2024 - 6.536 RON
- 01.03.2024 - 6.921 RON
- 22.02.2024 - 6.536 RON
Descrierea produsului
Descoperă frumusețea liniilor simple, designul minimalist și modern în colecția Edge de la brandul premium danez Hammel . Aspectul elegant al dulapurilor, cu o margine subțire și colțuri bine finisate, va adăuga o notă de unicitate interiorului.
Dimensiuni
| Lăţime: | 180 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 42 cm |
| Înălţime: | 46 cm |
Specificații
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Stil | Scandinav |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Produs în | DK |
| Capacitate de încărcare | 20 kg |
| Greutate | 48 kg |
| Înălțime | 46 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Sistem de închidere | Push to open |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Seria | Edge by Hammel |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Premium |
| Material ușă | Material textil |
| Material raft | MDF |
| Caracteristici | Suspendat/cu uși |
| Finisaj suprafață | Lăcuit |
| Sistem de agățare | Nu |
| Producător | Hammel Furniture |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, Naproane de masă, la bucată

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×11 cm, dreaptă, diametru

Cutie de depozitare pentru grădină gri închis Emily – Keter
58×118×45 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită













