Recomandăm
Covor bej din lână 120x170 cm – Flair Rugs
Dimensiuni 120×170 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Calitate excelentă (20%)
- Efect natural (20%)
- Model țesut incorect (20%)
- Suprafață bombată sau margini inegale (20%)
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 431,53 RON
- 10.03.2026 - 431,53 RON
- 05.03.2026 - 405,44 RON
- 05.03.2026 - 405,45 RON
- 24.02.2026 - 476,99 RON
- 20.02.2026 - 405,44 RON
- 16.02.2026 - 476,99 RON
- 14.02.2026 - 405,44 RON
- 01.02.2026 - 476,99 RON
- 31.01.2026 - 436,3 RON
- 06.01.2026 - 476,99 RON
- 27.12.2025 - 405,44 RON
- 15.12.2025 - 408,3 RON
- 01.11.2025 - 381,59 RON
- 27.10.2025 - 415,99 RON
- 23.10.2025 - 381,59 RON
- 15.07.2025 - 539 RON
- 11.07.2025 - 464 RON
- 30.06.2025 - 539 RON
- 26.06.2025 - 458,15 RON
- 20.06.2025 - 458 RON
- 17.06.2025 - 458,15 RON
- 06.06.2025 - 458 RON
- 01.06.2025 - 458,15 RON
- 27.05.2025 - 539 RON
- 23.05.2025 - 464 RON
- 20.05.2025 - 539 RON
- 19.05.2025 - 474 RON
- 19.05.2025 - 458 RON
- 18.05.2025 - 474 RON
- 17.05.2025 - 458 RON
- 16.05.2025 - 474 RON
- 16.05.2025 - 458 RON
- 16.05.2025 - 474 RON
- 16.05.2025 - 458 RON
- 01.05.2025 - 539 RON
- 10.04.2025 - 464 RON
- 25.03.2025 - 539 RON
- 20.03.2025 - 464 RON
- 10.03.2025 - 539 RON
- 05.03.2025 - 464 RON
- 26.02.2025 - 539 RON
- 22.02.2025 - 464 RON
- 17.02.2025 - 539 RON
- 15.02.2025 - 559 RON
- 13.02.2025 - 481 RON
- 11.02.2025 - 559 RON
- 04.02.2025 - 481 RON
- 03.02.2025 - 559 RON
- 16.01.2025 - 436,02 RON
- 10.01.2025 - 525,46 RON
- 01.01.2025 - 559 RON
- 27.12.2024 - 475 RON
- 24.12.2024 - 559 RON
- 20.12.2024 - 475 RON
- 10.12.2024 - 559 RON
- 09.12.2024 - 475 RON
- 04.12.2024 - 425 RON
- 04.12.2024 - 419 RON
- 02.12.2024 - 425 RON
- 14.11.2024 - 447,2 RON
- 06.11.2024 - 448 RON
- 01.11.2024 - 392 RON
- 01.11.2024 - 559 RON
- 16.10.2024 - 447 RON
- 08.10.2024 - 559 RON
- 04.10.2024 - 475 RON
- 01.10.2024 - 559 RON
- 17.09.2024 - 392 RON
- 13.09.2024 - 475 RON
- 04.09.2024 - 559 RON
- 18.08.2024 - 479 RON
- 14.03.2024 - 475 RON
- 10.03.2024 - 559 RON
- 08.03.2024 - 475 RON
- 06.03.2024 - 559 RON
- 02.03.2024 - 499 RON
- 01.03.2024 - 449 RON
- 27.02.2024 - 499 RON
- 22.02.2024 - 424 RON
Descrierea produsului
Covor bej din lână 120x170 cm – Flair Rugs
Dimensiuni
| Lăţime: | 120 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 170 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Stil | Modern |
| Material | Natural |
| Produs în | IN |
| Compoziție și tip de material | Lână |
| Înălțime fir | 8 mm |
| Grosime | 1.2 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Greutate | 6.12 kg |
| Lățime | 120 cm |
| Lungime | 170 cm |
| Tip de fabricație | Brodat manual |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (combinat) |
| Seria | Tuscany |
| Model | În relief/geometric |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 3000 g/m² |
| Densitatea materialului | Înaltă |
| Caracteristici | Țesut manual/adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | Curățarea petelor se face doar manual/nu se recomandă contactul prelungit cu apa/nu se înmoaie/a se întoarce ocazional covorul pentru a se egaliza utilizarea/nu se albește chimic/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Latex/bumbac |
| Compoziție țesătură | 100% lână |
| Producător | Flair Rugs |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Calitate excelentă (20%)
- Efect natural (20%)
- Preț accesibil (20%)
- Model țesut incorect (20%)
- Suprafață bombată sau margini inegale (20%)
- Puțin înalt pentru gust (20%)
Recenzii ale utilizatorilor
Excelent
Cu efect natural
O piesă clasică, de calitate excelentă. Puțin înaltă pentru gustul meu, dar moale, plăcută și într-o nuanță maronie.
Această piesă de teatru a fost foarte prost executată.
Covorul este foarte gros și este făcut din lână. Din nefericire, în acest model este țesut incorect, ceea ce rezultă într-o suprafață bombată sau are margini inegale. Cu toate acestea, este unul dintre cele mai ieftine covoare de lână de pe piață.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Măsuță auxiliară rotundă din metal ø 25 cm Salo – House Nordic
54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm





















