Recomandăm
Bibliotecă modulară neagră din lemn masiv de pin 78x210 cm Finca – WOOOD
Dimensiuni 210×78×40 cm
3.645,65 RON
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 3.645,65 RON
- 20.02.2026 - 3.645,65 RON
- 16.02.2026 - 4.289 RON
- 14.02.2026 - 3.645,65 RON
- 12.02.2026 - 4.289 RON
- 23.01.2026 - 3.645,65 RON
- 16.01.2026 - 3.731,43 RON
- 05.12.2025 - 3.645,65 RON
- 28.11.2025 - 3.643 RON
- 22.11.2025 - 3.644 RON
- 01.11.2025 - 3.645 RON
- 31.10.2025 - 3.645,65 RON
- 25.10.2025 - 3.688,54 RON
- 20.06.2025 - 3.493 RON
- 13.06.2025 - 4.209 RON
- 14.11.2024 - 3.747,6 RON
- 06.11.2024 - 3.969,5 RON
- 16.08.2024 - 3.749 RON
- 18.04.2024 - 4.409 RON
- 17.04.2024 - 3.748 RON
- 16.04.2024 - 4.409 RON
- 14.03.2024 - 3.748 RON
- 10.03.2024 - 4.409 RON
- 08.03.2024 - 3.748 RON
- 01.03.2024 - 3.591 RON
- 27.02.2024 - 3.990 RON
- 22.02.2024 - 3.391 RON
Descrierea produsului
Combinați biblioteca cu alte module din gama de produse Finca pentru a crea un sistem de depozitare suficient de mare pentru camera de zi.
Dimensiuni
| Lăţime: | 78 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 210 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Pin |
| Formă | Dreaptă |
| Material | Lemn |
| Tip ușă | Deschis/ fără ușă |
| Culoare | Negru |
| Poziționare | Partea stângă |
| Produs în | NL |
| Capacitate de încărcare | 120 kg |
| Greutate | 50 kg |
| Înălțime | 210 cm |
| Lățime | 78 cm |
| Sistem de închidere | Push to open |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Finca |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Extra |
| Caracteristici | Cu rafturi/cu uși |
| Finisaj suprafață | Lăcuit |
| Material structură | Lemn masiv de pin |
| Producător | WOOOD |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

233,11 RON247,99 RON
Mop cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×11 cm, dreaptă, diametru

271,17 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri închis Emily – Keter
58×118×45 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal












