Recomandăm
Pat matrimonial albastru deschis din lemn masiv de pin cu somieră 180x200 cm Japan – Karup Design
Dimensiuni 20×208×228 cm
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 2.579,75 RON
- 19.04.2026 - 2.579,75 RON
- 19.03.2026 - 2.673 RON
- 10.03.2026 - 2.674 RON
- 06.03.2026 - 2.498,15 RON
- 14.02.2026 - 2.396,15 RON
- 05.02.2026 - 2.819 RON
- 16.01.2026 - 2.396 RON
- 10.01.2026 - 2.537 RON
- 11.11.2025 - 2.396 RON
- 07.11.2025 - 2.255,2 RON
- 31.10.2025 - 2.396,15 RON
- 25.10.2025 - 2.424,34 RON
- 04.10.2024 - 2.660 RON
- 01.10.2024 - 3.129 RON
- 27.09.2024 - 2.660 RON
- 17.09.2024 - 3.129 RON
- 13.09.2024 - 2.660 RON
- 30.08.2024 - 3.129 RON
- 28.08.2024 - 2.660 RON
- 21.08.2024 - 2.503 RON
- 20.08.2024 - 3.129 RON
- 16.08.2024 - 2.660 RON
- 18.04.2024 - 3.129 RON
- 17.04.2024 - 2.660 RON
- 16.04.2024 - 3.129 RON
- 15.04.2024 - 2.660 RON
Descrierea produsului
Inspirat de simplitatea japoneză , patul dublu din lemn de pin Japan de la Karup Design este caracterizat de linii curate și un design simplu, care cu siguranță nu este lipsit de funcționalitate.
Dimensiuni
| Lăţime: | 208 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 228 cm |
| Înălţime: | 20 cm |
Specificații
| Decor | Pin |
|---|---|
| Material | Lemn |
| Stil | Scandinav, Japandi |
| Set | Cu somieră |
| Cu picioare | Da |
| Culoare | Albastru |
| Produs în | PL |
| Înălțime picior | 16 cm |
| Numărul picioarelor | 8 buc. |
| Suportul central al patului | Da |
| Înălțimea de montare a somierei | 16 |
| Înălțime ramă pat | 20 cm |
| Capacitate de încărcare | 300 kg |
| Greutate | 47 kg |
| Dimensiune | 180x200 |
| Înălțime | 20 cm |
| Lățime | 208 cm |
| Lungime | 228 cm |
| Tip | Jos/japoneze |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi/curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul somierei | Lemn masiv |
| Somieră inclusă | Da |
| Seria | Japan |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Albastru |
| Material picioare | Lemn masiv de pin |
| Finisaj suprafață | Baiț |
| Tip somieră | Şipcă |
| Saltea inclusă | Nu |
| Accesorii | Fără tăblie/cu picioare/fără spațiu de depozitare |
| Material structură | Lemn masiv de pin |
| Producător | Karup |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Masă de călcat pentru mâneci 52x12 cm Leona – Wenko
Freestanding, de masă, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Covorașe de baie gri/taupe 2 buc. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, de baie, în set

Pat albastru tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×127×211 cm, cu saltea, tapițat

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Lenjerie de pat pentru copii din bumbac pentru pătuț 100x135 cm Minnie – Jerry Fabrics
Cu motiv Mickey & Minnie Mouse, pentru fete, pentru pătuț

Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt








































