Recomandăm
Masă TV în culoare naturală cu aspect de lemn de stejar 150x45 cm Dilly – Marckeric
Dimensiuni 45×150×42 cm
1.308,15 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 1.308,15 RON
- 19.04.2026 - 1.308,15 RON
- 14.02.2026 - 1.214,65 RON
- 05.02.2026 - 1.429 RON
- 26.01.2026 - 1.129 RON
- 16.01.2026 - 1.214 RON
- 10.01.2026 - 1.286 RON
- 01.11.2025 - 1.214 RON
- 31.10.2025 - 1.214,65 RON
- 25.10.2025 - 1.228,94 RON
- 18.04.2024 - 1.349 RON
- 17.04.2024 - 1.147 RON
- 16.04.2024 - 1.349 RON
- 15.04.2024 - 1.147 RON
Descrierea produsului
Masă TV în culoare naturală cu aspect de lemn de stejar 150x45 cm Dilly – Marckeric
Dimensiuni
| Lăţime: | 150 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 42 cm |
| Înălţime: | 45 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Material | PAL |
| Produs în | TR |
| Înălțime picior | 10 cm |
| Capacitate de încărcare | 30 kg |
| Greutate | 24.92 kg |
| Înălțime | 45 cm |
| Lățime | 150 cm |
| Sistem de închidere | Soft close (închidere silențioasă) |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Seria | Dilly |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern/retro |
| Calitate | Basic |
| Caracteristici | Cu uși/cu rafturi/cu picioare |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Metal |
| Finisaj suprafață | Melamină |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Culoare | Culoare naturală |
| Producător | Marckeric |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

62,3 RON79,04 RON
Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

205,69 RON
Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding
















