





Dimensiuni 45×155×40 cm
Punctul forte al stilului scandinav constă în aparenta sa simplitate. Este reflectată pe deplin de banca naturală Yumi de Rowico . Fabricată din lemn masiv de stejar , are o suprafață lăcuită , ceea ce o face rezistentă la umiditate și praf. Fie că intenționezi să o folosești ca zonă de relaxare sau ca loc pentru decorațiuni, banca este pentru tine.
| Lăţime: | 155 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 45 cm |
| Suprafață | Lucioasă |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Stil | Scandinav |
| Material | Lemn |
| Forma | Drepte |
| Culoare | Bej |
| Produs în | CN |
| Lățime șezut | 155 cm |
| Adâncime șezut | 40 cm |
| Înălțime șezut | 45 cm |
| Capacitate de încărcare | 110 kg |
| Greutate | 14 kg |
| Tip | Fără spătar/ fără tapițerie |
| Înălțime | 45 cm |
| Lățime | 155 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Yumi |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Extra/Back To School |
| Culoarea picioare | Lemn decolorat |
| Material picioare | Lemn masiv de stejar |
| Finisaj suprafață | Lăcuit |
| Culoare lemn | Lemn decolorat |
| Material structură | Lemn masiv de stejar |
| Producător | Rowico |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suporturi pentru prosoape, din metal

Diametru

40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Freestanding, diametru

Între 0,5 - 1 litru

Din metal

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
240×260 cm