



Dimensiuni 70×70 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileAvantajul cuierului de perete Mita este panoul de perete practic, care protejează peretele de deteriorare. Pe lângă cele patru cârlige metalice, puteți depozita lucrurile și pe raftul superior.
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 70 cm |
| Decor | Nuc |
|---|---|
| Produs în | TR |
| Capacitate de încărcare | 20 kg |
| Greutate | 10 kg |
| Înălțime | 70 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Finisaj suprafață | Melamină |
| Culoare lemn | Lemn de caramel |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Nu |
| Material | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Culoare | Gri antracit/maro |
| Producător | Puqa Design |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Cuierul este plăcut din punct de vedere estetic, doar că asamblarea nu a fost ușoară, în special din cauza găurilor pre-perforate de calitate slabă. Uneori a fost necesar să folosiți o nivelă, un metru și să vă folosiți propria judecată, apoi totul a ieșit bine.
Umeraș frumos și conform cu imaginea.
În ceea ce privește aspectul – un produs frumos. Problema constă în faptul că plăcile închise la culoare sunt puțin mai lungi și, din această cauză, găurile pre-găurite nu s-au potrivit. A trebuit să le asamblăm în afara găurilor existente. Un alt neajuns este că unul dintre cârlige nu este vopsit. Nu am returnat produsul, fiind deja asamblat, însă aș solicita de la producător cel puțin o reducere de 30% din preț. În ceea ce privește comanda până la livrare, apreciez ca excelent.
Produsul a sosit zgâriat.
Un cuier frumos și simplu, care arată exact ca în fotografie.

Cu suport hârtie igienică

25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Din metal

40×40 cm, cu pene, pătrată

Din metal

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
132×240 cm

160×235 cm, clasic, dreptunghiular


8×30×10 cm, dreaptă


7×8×47 cm, suspendat

Cu priză, freestanding