Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 1.053,15 RON
- 19.04.2026 - 1.053,15 RON
- 14.02.2026 - 1.019,15 RON
- 12.02.2026 - 1.199 RON
- 23.01.2026 - 896,75 RON
- 16.01.2026 - 917,85 RON
- 07.11.2025 - 844 RON
- 31.10.2025 - 896,75 RON
- 25.10.2025 - 907,3 RON
- 18.04.2024 - 1.089 RON
- 17.04.2024 - 926 RON
- 16.04.2024 - 1.089 RON
- 15.04.2024 - 926 RON
Descrierea produsului
Brand-ul Ragaba, fondat în 2013, combină perfect creativitatea, estetica și funcționalitatea. Oferă mobilier modern cu design minimalist, ușor de integrat într-un decor deja amenajat. Lemnul de fag, combinat cu elemente colorate este de efect, iar piesele de mobilier datorită spațiilor de depozitare se dovedesc a fi extrem de utile. Notă - poți găsi nuanța exactă a acestui produs sub codul RAL 9016.
Dimensiuni
| Lăţime: | 35 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 85 cm |
| Înălţime: | 74 cm |
Specificații
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Produs în | PL |
| Grosime | 19 cm |
| Înălțime picior | 63 cm |
| Capacitate de încărcare | 20 kg |
| Greutate | 11.5 kg |
| Înălțime | 74 cm |
| Lățime | 35 cm |
| Lungime | 85 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC Mix |
| Seria | Mimo |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Extra |
| Caracteristici | Cu sertare/cu oglindă |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de fag |
| Finisaj suprafață | Laminat/lăcuit |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Decor | Semi-lucios/fag |
| Material blat masă | MDF |
| Producător | Ragaba |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Este exact așa cum m-am așteptat. Mă deranjează puțin faptul că nu poate fi așezată chiar lângă perete – adică se poate, dar atunci oglinda nu își mai îndeplinește scopul – trebuie să fie înclinată oblic spre spate ca să poți vedea ceva în ea.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding





















