Recomandăm
Măsuță de cafea maro/în culoare naturală din marmură 90x90 cm Brooksville - Rowico
Dimensiuni 42×90×90 cm
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 3.067,65 RON
- 19.04.2026 - 3.067,65 RON
- 14.02.2026 - 3.008,15 RON
- 16.01.2026 - 3.008 RON
- 10.01.2026 - 3.185 RON
- 01.11.2025 - 3.008 RON
- 31.10.2025 - 3.008,15 RON
- 25.10.2025 - 3.043,54 RON
- 18.04.2024 - 4.359 RON
- 17.04.2024 - 3.705 RON
- 16.04.2024 - 4.359 RON
- 15.04.2024 - 3.705 RON
Descrierea produsului
Oferiți o șansă pieselor de design mai deosebite de la Rowico. Măsuța de cafea Brooksvile este decorată cu un blat de marmură care va pune în valoare în special interioarele clasice. Simțiți-vă liber să completați masa cu alte piese din aceeași gamă.
Dimensiuni
| Lăţime: | 90 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 90 cm |
| Înălţime: | 42 cm |
Specificații
| Formă | Ovale, Pătrate |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Produs în | BA |
| Grosime | 2 cm |
| Înălțime picior | 40 cm |
| Capacitate de încărcare | 10 kg |
| Greutate | 53 kg |
| Înălțime | 42 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Brooksville |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Clasic |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | MDF |
| Finisaj suprafață | Lăcuit/furnir |
| Material blat masă | Marmură |
| Producător | Rowico |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Masă de călcat pentru mâneci 52x12 cm Leona – Wenko
Freestanding, de masă, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Măsuță auxiliară rotundă din metal ø 25 cm Salo – House Nordic
54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

Set de fermentare 2 buc. 700 ml Pickles – Lékué
Pentru alimente, set de, din sticlă

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Covor pentru copii crem 160x235 cm Hot Air Balloon – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

Pat albastru tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×127×211 cm, cu saltea, tapițat

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal




















