Recomandăm
Pat matrimonial alb din lemn masiv de fag cu somieră 140x200 cm Dabi – Ragaba
Dimensiuni 70×140×200 cm
2.736,15 RON
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 2.736,15 RON
- 19.04.2026 - 2.736,15 RON
- 14.02.2026 - 2.659,65 RON
- 23.01.2026 - 2.608,65 RON
- 16.01.2026 - 2.670,03 RON
- 14.11.2025 - 2.608,65 RON
- 11.11.2025 - 3.069 RON
- 07.11.2025 - 2.455,2 RON
- 06.11.2025 - 3.069 RON
- 31.10.2025 - 2.608,65 RON
- 28.10.2025 - 3.069 RON
- 25.10.2025 - 2.639,34 RON
- 23.10.2025 - 3.069 RON
- 18.04.2024 - 3.099 RON
- 17.04.2024 - 2.634 RON
- 16.04.2024 - 3.099 RON
- 15.04.2024 - 2.634 RON
Descrierea produsului
Pat matrimonial alb din lemn masiv de fag cu somieră 140x200 cm Dabi – Ragaba
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Înălţime: | 70 cm |
Specificații
| Decor | Fag |
|---|---|
| Set | Cu somieră |
| Material | Lemn |
| Produs în | PL |
| Înălțime picior | 35 cm |
| Numărul picioarelor | 9 buc. |
| Suportul central al patului | Da |
| Înălțime tăblie | 40 cm |
| Înălțime ramă pat | 30 cm |
| Capacitate de încărcare | 200 kg |
| Greutate | 42 kg |
| Dimensiune | 140x200 |
| Înălțime | 70 cm |
| Lățime | 145.7 cm |
| Lungime | 208.96 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul somierei | Placaj |
| Somieră inclusă | Da |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC Mix |
| Seria | Dabi |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Alb |
| Material picioare | Lemn masiv de fag |
| Finisaj suprafață | |
| Tip somieră | Şipcă |
| Saltea inclusă | Nu |
| Accesorii | Cu tăblie/fără spațiu de depozitare/cu picioare |
| Material structură | Lemn masiv de fag/MDF |
| Culoare | Alb |
| Producător | Ragaba |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

64,71 RON
Masă de călcat pentru mâneci 52x12 cm Leona – Wenko
Freestanding, de masă, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

725 RON
Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
100,32 RON118,14 RON
Covorașe de baie gri/taupe 2 buc. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, de baie, în set

4.169 RON
Pat albastru tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×127×211 cm, cu saltea, tapițat

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

76,23 RON82,99 RON
Lenjerie de pat pentru copii din bumbac pentru pătuț 100x135 cm Minnie – Jerry Fabrics
Cu motiv Mickey & Minnie Mouse, pentru fete, pentru pătuț

111,14 RON140,21 RON
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt




































