Recomandăm
Cuier de perete alb din lemn de pin Picket – Umbra
Dimensiuni 17×38 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Produs excelent (20%)
- Produs de calitate (20%)
- Culoare incorectă în cutie (20%)
- Tastele ies în afară (20%)
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 219,18 RON
- 05.03.2026 - 219,18 RON
- 03.03.2026 - 219 RON
- 15.12.2025 - 219,18 RON
- 01.11.2025 - 204,84 RON
- 27.10.2025 - 213,68 RON
- 25.10.2025 - 207,25 RON
- 20.10.2025 - 240,99 RON
- 20.10.2025 - 241 RON
- 14.10.2025 - 207 RON
- 09.10.2025 - 240,99 RON
- 07.10.2025 - 229 RON
- 03.10.2025 - 197 RON
- 01.10.2025 - 229 RON
- 26.09.2025 - 197 RON
- 24.09.2025 - 196,94 RON
- 24.09.2025 - 217,55 RON
- 21.09.2025 - 196,94 RON
- 16.09.2025 - 229 RON
- 12.09.2025 - 197 RON
- 29.08.2025 - 229 RON
- 24.08.2025 - 197 RON
- 19.08.2025 - 229 RON
- 15.08.2025 - 197 RON
- 14.08.2025 - 229 RON
- 25.04.2025 - 182 RON
- 15.04.2025 - 214 RON
- 20.03.2025 - 184 RON
- 17.03.2025 - 214 RON
- 10.03.2025 - 192,6 RON
- 06.03.2025 - 184 RON
- 17.01.2025 - 171,2 RON
- 10.01.2025 - 201,16 RON
- 01.01.2025 - 214 RON
- 27.12.2024 - 182 RON
- 24.12.2024 - 214 RON
- 20.12.2024 - 182 RON
- 12.12.2024 - 214 RON
- 06.12.2024 - 182 RON
- 03.12.2024 - 214 RON
- 01.11.2024 - 172 RON
- 30.10.2024 - 214 RON
- 29.10.2024 - 175 RON
- 29.10.2024 - 182 RON
- 28.10.2024 - 175 RON
- 28.10.2024 - 182 RON
- 28.10.2024 - 175 RON
- 27.10.2024 - 182 RON
- 27.10.2024 - 175 RON
- 21.10.2024 - 214 RON
- 16.10.2024 - 182 RON
- 08.10.2024 - 214 RON
- 04.10.2024 - 182 RON
- 01.10.2024 - 214 RON
- 27.09.2024 - 182 RON
- 17.09.2024 - 214 RON
- 13.09.2024 - 182 RON
- 30.08.2024 - 214 RON
- 25.08.2024 - 182 RON
- 20.08.2024 - 214 RON
- 28.07.2024 - 182 RON
- 16.07.2024 - 214 RON
- 12.07.2024 - 182 RON
- 26.06.2024 - 214 RON
- 20.06.2024 - 171 RON
- 26.04.2024 - 182 RON
- 18.04.2024 - 214 RON
- 17.04.2024 - 182 RON
- 16.04.2024 - 214 RON
- 15.04.2024 - 182 RON
Descrierea produsului
Simplul cuier de perete este o piesă originală datorită cârligelor sale articulate, pe care le puteți ascunde cu ușurință în cazul în care nu aveți nevoie de ele.
Dimensiuni
| Lăţime: | 38 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 17 cm |
Specificații
| Decor | Pin |
|---|---|
| Tip | De perete |
| Culoare | Alb |
| Material | Lemn |
| Produs în | VN |
| Material specific | Lemn masiv de pin |
| Capacitate de încărcare | 11 kg |
| Greutate | 0.65 kg |
| Înălțime | 17 cm |
| Lățime | 38 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Picket |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Extra |
| Finisaj suprafață | Lăcuit |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Da |
| Producător | Umbra |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Produs excelent (20%)
- Produs de calitate (20%)
- Culoare incorectă în cutie (20%)
- Tastele ies în afară (20%)
Recenzii ale utilizatorilor
Produs excelent.
Din nefericire, nu a fost testat. Îl returnez din cauza culorii incorecte din cutie.
Produsul este de calitate.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Sunt încântat să vă ajut cu traducerea. Vă rog să-mi oferiți textul pe care doriți să-l traduc din maghiară în română.
Tastele deschise ies în afară cu 3 mm față de bază, lovindu-se de perete (deteriorându-l).
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Covorașe de baie gri/taupe 2 buc. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, de baie, în set

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Mop cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

Mop rotativ cu găleată H2PrO – Vileda

Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal











