Recomandăm
Cuier de perete verde prăfuit din metal 70 cm Leatherman – Spinder Design
Dimensiuni 10×70 cm
279,64 RON
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 279,64 RON
- 19.04.2026 - 279,64 RON
- 10.03.2026 - 267,29 RON
- 14.02.2026 - 252,44 RON
- 05.02.2026 - 296,99 RON
- 26.01.2026 - 234,77 RON
- 16.01.2026 - 252,44 RON
- 14.01.2026 - 267,29 RON
- 01.11.2025 - 252,44 RON
- 25.10.2025 - 255,41 RON
- 18.04.2024 - 399 RON
- 17.04.2024 - 339 RON
- 16.04.2024 - 399 RON
- 15.04.2024 - 339 RON
Descrierea produsului
Cuier de perete verde prăfuit din metal 70 cm Leatherman – Spinder Design
Dimensiuni
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 10 cm |
Specificații
| Tip | De perete |
|---|---|
| Material | Metal |
| Produs în | RO |
| Material specific | Oțel |
| Capacitate de încărcare | 25 kg |
| Greutate | 2.2 kg |
| Înălțime | 10 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Leatherman |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Industrial/modern |
| Calitate | Extra |
| Finisaj suprafață | Acoperit cu pulbere |
| Sistem de agățare | Da, fără șuruburi/cuie/cârlige în perete |
| Culoare | Verde prăfuit |
| Producător | Spinder Design |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

100,32 RON118,14 RON
Covorașe de baie gri/taupe 2 buc. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, de baie, în set

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

233,11 RON247,99 RON
Mop cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

276,35 RON293,99 RON
Mop rotativ cu găleată H2PrO – Vileda

73,63 RON
Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal




