







Dimensiuni 13×50×16 cm
Gazzda este un brand fondat în 2013, la Sarajevo, cu scopul de a crea mobilier cu design atempora, care va transorma casa dvs. într-un loc mai frumos, primitor și mai aerisit.
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 16 cm |
| Înălţime: | 13 cm |
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Formă | Drepte |
| Culoare | Negru |
| Material | Lemn masiv |
| Stil | Scandinav |
| Produs în | BA |
| Capacitate de încărcare | 7 kg |
| Greutate | 1.8 kg |
| Înălțime | 13 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Hook |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Premium |
| Finisaj suprafață | Tratat cu ulei/acoperit cu pulbere |
| Culoare lemn | Lemn decolorat |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Nu |
| Material structură | Oțel |
| Producător | Gazzda |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

160×230 cm, cu fir scurt, de interior


26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suporturi pentru prosoape, din metal

160×230 cm, cu fir scurt, dreptunghiular
Livrare gratuită
154×230 cm, de interior, din material sintetic

160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
160×230 cm, dreptunghiular, în stil rustic

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

40×40 cm, cu pene, pătrată

Din metal

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită