




Dulăpior pentru chei de montat pe perete – Casa Selección
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Material | MDF |
| Greutate | 1.12 kg |
| Înălțime | 24 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Calitate | Basic |
| Tip | Montat de perete |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Nu |
| Producător | Casa Selección |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suporturi pentru prosoape, din metal

Diametru

40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Freestanding, diametru

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Între 0,5 - 1 litru

Din metal

Diametru

200×300 cm, unicolor, din lână