Recomandăm
Epuizat
243,09 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 243,09 RON
- 19.04.2026 - 243,09 RON
- 10.03.2026 - 248,02 RON
- 05.03.2026 - 235,44 RON
- 05.03.2026 - 235,45 RON
- 24.02.2026 - 276,99 RON
- 20.02.2026 - 235,44 RON
- 16.02.2026 - 276,99 RON
- 14.02.2026 - 235,44 RON
- 27.01.2026 - 276,99 RON
- 23.01.2026 - 235,44 RON
- 20.01.2026 - 276,99 RON
- 16.01.2026 - 240,98 RON
- 12.01.2026 - 276,99 RON
- 11.12.2025 - 247,21 RON
- 01.11.2025 - 235,44 RON
- 27.10.2025 - 253,68 RON
- 25.10.2025 - 238,21 RON
- 20.10.2025 - 276,99 RON
- 20.10.2025 - 277 RON
- 14.10.2025 - 238 RON
- 07.10.2025 - 276,99 RON
- 03.10.2025 - 238 RON
- 01.10.2025 - 276,99 RON
- 30.09.2025 - 222 RON
- 29.09.2025 - 238 RON
- 17.01.2025 - 239 RON
- 06.11.2024 - 245,6 RON
- 21.10.2024 - 232 RON
- 16.10.2024 - 231 RON
- 08.10.2024 - 272 RON
- 04.10.2024 - 231 RON
- 01.10.2024 - 272 RON
- 27.09.2024 - 231 RON
- 17.09.2024 - 272 RON
- 13.09.2024 - 231 RON
- 03.09.2024 - 272 RON
- 30.08.2024 - 269 RON
- 25.08.2024 - 229 RON
- 20.08.2024 - 269 RON
- 16.08.2024 - 229 RON
Descrierea produsului
Cuvertură crem din bumbac 220x240 cm Waffle – Mila Home
Dimensiuni
| Lăţime: | 220 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 240 cm |
Specificații
| Material | Bumbac |
|---|---|
| Culoare | De culoare crem |
| Compoziție și tip de material | Bumbac |
| Proprietățile cuverturii pentru pat | Ușor |
| Greutate | 2.2 kg |
| Dimensiune | 220x240 |
| Lățime | 220 cm |
| Lungime | 240 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Special Week/Basic |
| Densitate | 162 g/m² |
| Îngrijire | Spălare la 30°c/nu se albește chimic |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Producător | Mila Home |
Recenzii
5.01 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Este confecționată dintr-un material de calitate excelentă, nu este o cuvertură de pat din poliester.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

62,3 RON79,04 RON
Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

205,69 RON
Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding



