



Dimensiuni 20×72×20 cm
Raft în culoare naturală cu aspect de lemn de stejar 72 cm Armoni – Kalune Design
| Lăţime: | 72 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 20 cm |
| Înălţime: | 20 cm |
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Formă | Drepte |
| Material | Lemn masiv, PAL |
| Produs în | TR |
| Capacitate de încărcare | 5 kg |
| Greutate | 1.95 kg |
| Înălțime | 20 cm |
| Lățime | 72 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Armoni |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Basic |
| Finisaj suprafață | Melamină |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Nu |
| Material structură | Metal |
| Culoare | Culoare naturală |
| Producător | Kalune Design |
Recenzii ale utilizatorilor
Rafturile arată minunat pe perete!
A sosit în stare bună, raportul calitate-preț este corespunzător.

Cu suport hârtie igienică

25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Din metal

40×40 cm, cu pene, pătrată

Din metal

240×260 cm

132×240 cm


81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Cu priză, freestanding

160×235 cm, clasic, dreptunghiular

8×30×10 cm, dreaptă

7×8×47 cm, suspendat