


Dimensiuni 30×46 cm
Suport pentru farfurii 2 buc. din material textil 46x30 cm Larsson Geo – Catherine Lansfield
| Lăţime: | 30 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 46 cm |
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Material | Textil |
| Seturi | Da |
| Culoare | Gri |
| Funcție | Potrivit pentru spălare automată |
| Număr piese | 2 buc. |
| Material specific | Bumbac |
| Lățime | 30 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Seria | Larsson Geo |
| Model | Geometric |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | Nu se calcă/nu se albește chimic/spălare la 30°c/spălare la mașina de spălat |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Producător | Catherine Lansfield |

Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

25×17×17 cm, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Din metal

25 cm, ⌀ 21 cm


120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Din metal

40×40 cm, cu pene, pătrată

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Din metal

⌀ 26 cm, pentru clătite, din inox


De perete
