




Bine de știut: Stratul de micropluș se găsește doar pe partea superioară a cearșafurilor și a feței de pernă. Partea inferioară este din fleece.
| Caracteristici | Călduros/fără călcare |
|---|---|
| Produs în | CN |
| Compoziție și tip de material | Micropluș/cocolino |
| Număr de perne | 2 |
| Greutate | 1.94 kg |
| Set | Față de pernă inclusă |
| Lățime | 200 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Dimensiuni lenjerie de pat | 200x200 |
| Dimensiuni pernă | 50x75 |
| Seria | Cuddly |
| Sistem de închidere lenjerie de pat | Cu nasturi |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin pliere |
| Model | Monocrom |
| Design | Glamour |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 300 g/m² |
| Îngrijire | Spălare la 40°c/spălare la mașina de spălat/neadecvat pentru uscător |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Catherine Lansfield |
Recenzii ale utilizatorilor
În fotografie apare ca un pluș pufos, însă în realitate este mult mai rar, se vede materialul pe care sunt cusute „firele de păr” în rânduri ciudate, între care există spații destul de vizibile... în plus, pe cealaltă parte a păturii este un fleece de proastă calitate, iar peste tot în pat rămân scame care cad din material... Per ansamblu, arată ca produsele unor magazine asiatice fără nume. Păcat că de la Bonami nu te aștepți la o astfel de calitate și o arunci direct în mașina de spălat, astfel că după ce o folosești nu mai poți returna acest dezastru...

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete, diametru

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

60×100 cm, de baie, în set

Diametru

40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Diametru

160×235 cm, - de joacă, clasic

8×8×48 cm, suspendat, diametru

De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri

275×23×31 cm, de colț